in

Tifozët e Realit e brohorasin emrin e Cristianos në Bernabeu: Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo…

Duhet se jo vetëm Real Madridit, por edhe tifozëve madrilenë është duke iu munguar njeriu të cilin dikur e fishkëllenin, Cristiano Ronaldo, emrin e të cilit shumë prej tyre e kanë thirrur sonte në fund të takimit mes Realit dhe Atletico Madridit në “Santiago Bernabeu”.

Real Madridi barazoi pa gola ndaj Atletico Madridit në derbin e qytetit në “Bernabeu” pas humbjes turpëruese në mesjavë ndaj Sevillës, duket se tifozëve madrilenë ua ka ngjallur ndjenjat e mallit për sulmuesin portugez.

Kjo pasi shumë prej 78 mijë tifozëve të pranishëm në këtë takim e thirren emrin e Ronaldos vazhdimisht kah fundi i takimit.

K.P//qpl.al

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by qpl

Zhduket 22 vjeçarja , kërkohet ndihmë për gjetjen e saj

Joeli bën 5 vjec, Ami dhe Ermali publikojnë fotot e ëmbla familjare