in

Joeli bën 5 vjec, Ami dhe Ermali publikojnë fotot e ëmbla familjare

Për ciftin e njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska dita që lamë pas ishte një nga më të bukurat pasi djali i tyre Joel feston 5-vjetorin e lindjes.

Përmes një feste shumë të bukur me temë “galaksinë”, si Ami ashtu edhe Ermali kanë publikuar foto mjaft të ëmbla familjare.

Në këto foto shohim edhe të voglën e tyre Sia, e cila duket mjaft e rritur, ndonëse prindërit e saj janë kujdesur të mos i ekspozojnë ende fytyrën në rrjete sociale.

K.P//qpl.al

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by qpl

Tifozët e Realit e brohorasin emrin e Cristianos në Bernabeu: Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo…

Majmuni shtrihet përtokë së qeshuri kur sheh një truk të këtij burri