in

Po luante me top në rrugë, vogëlushin e shkel vetura dhe ndodh mrekullia

Një video e publikuar në internet nga kamerat e sigurisë së një rruge, shfaq momentin kur një veturë shkel një vogëlush.

Vogëlushi, që po luante futboll me shokët e tij në rrugë, ulet pranë një veture të parkuar për t’i lidhur lidhëset e këpucëve.

Duke qenë i ulur, shoferi që hyn në veturë dhe niset, nuk e vëren vogëlushin dhe kështu e shkel me veturë.

Për fat të mirë, ndodh mrekullia për më shumë shikoni videon duke klikuar mbi tekst më poshtë⤵⤵

E shtyp makina por ndodh mrekullia(Video HD)

K.P//qpl.al

Rita Ora i thyen të gjithë kufijtë

Një ‘mal’ me euro gjenden të hedhura anës autostradës