HomeLAJMEE fundit/ infektohet nga Covid 19 deputeti socialist

E fundit/ infektohet nga Covid 19 deputeti socialist

Deputeti socialist i Beratit është infektuar me Coronavirus. Mësohet se deputeti Nasufi kishte disa ditë që kishte shfaqur shenja të infektimit dhe ishte karantinuar në banesën e tij në Berat.

Fadil Nasufi kishte bërë tamponin dhe përgjigjia e tamponit rezultoi “pozitive”, ndërkohë që mësohet se deputeti Nasufi është në gjendje të mirë shëndetësore. Covid-19 nuk ka ndalur infektimet edhe në shkollat 9-vjeçare dhe të mesme të qarkut të Beratit.

Most Popular