HomeLAJMEKukësi fiton bindshëm ndaj Vllaznisë

Kukësi fiton bindshëm ndaj Vllaznisë

Mbyllet ndeshja në Shkodër. Kukësi fiton bindshëm 2-4 dhe kthehet në identitet. Nënkampionët e Shqipërisë fitojnë takimin e dytë radhazi dhe japin mesazhin e duhur për tifozët e vet se tani ka hyrë në rrugën e duhur. 

FT| VLLAZNIA-KUKËSI 2-4
Dunga 4′ , Hoxhaj 86′ / Ibraimi 14′, 22′ (p), Eze 76′ , Limaj 90’+4 

Tashmë Kukësi kthehet në “shina”, ndërsa Vllaznia duhet të qëndrojë me këmbë në tokë pas 4 javëve të para fantastike.

Most Popular