HomeSPORTDerbi nuk u luajt në “Selman Stërmasi” prej…dritave, zbulohet fatura e detyrimeve...

Derbi nuk u luajt në “Selman Stërmasi” prej…dritave, zbulohet fatura e detyrimeve të Tiranës

Edhe pse nuk është e konfirmuar, një nga arsyet që derbi nuk u luajt në “Selman Stërmasi” ishin dritat. Shtylla e stadiumit nuk funksionon mirë, ndërsa sipas “Supersport”, ndeshja nuk u luajt në stadiumin e dytë të Tiranës për shkak të detyrimeve ndaj OSHEE-së.

Burime bëjnë me dije faktin që bardheblutë kanë një detyrim rreth 44 milionë lekë të vjetër dhe për këtë fakt ndeshja derbi nuk është luajtur në stadium. Po për këtë problem edhe Partizani nuk po i luan sfidat në “Selman Stërmasi”.//PanoramaSport/

Most Popular