HomeLAJMEShpërthen revolta edhe në stadiumin e Delvinës, parrulla dhe thirrje: Rama ik!

Shpërthen revolta edhe në stadiumin e Delvinës, parrulla dhe thirrje: Rama ik!

Ne Derbin e Jugut ne stadiumin “Panajot Pano ne Delvine u luajt sot ndeshja Bistrica-Butrinti dhe gjate ndeshjes tifozet shperthyen ne thirjet Rama ik. Ne stadium ndodheshin edhe dy kryebashkiaket moniste, ai i Sarandes dhe Delvines,si dhe deputetit socialist, Alket Hyseni.

Thirrjet e tifozeve kunder Rames dhe qweverise se tij kane irrituar kryebashkiaket e Rames si dhe deputetin e tij te Sarandes.

 

Most Popular