HomeLAJMETakimi i Sindit dhe Fationit/ A është xheloz Mevlani? Befason studion, çohet...

Takimi i Sindit dhe Fationit/ A është xheloz Mevlani? Befason studion, çohet dhe përqafon Melisën

Takimi i Sindit dhe Fationit ndezi debate në studion e Përputhen.

Në studio u përfol se mes të dyve nuk shumë gjëra të përbashkëta, dhe takimi nuk ishte i pritshëm.

Ndërkohë duke debatuar me Mevlanin për takimin, Sindi i tha “Po ti çke, je xheloz”.

Dhe Mevlani si për të demostruar të kundërtën u ngrit dhe përqafoi Melisën duke shkaktuar reagime në studio.

Most Popular