HomeLAJMEFoto/ Policia terror ndaj protestuesve, grushte, shkelma dhe arrestime

Foto/ Policia terror ndaj protestuesve, grushte, shkelma dhe arrestime

Pasi sulmuan të rinjtë protestues me ujëhedhëse dhe gaz lotsjellës, policët janë parë duke dhunuar protestuesit e duke i sulmuar me grushte, shkelma para Ministrisë së Brendshme.

Nuk kanë mu munguar shoqërimet e protestuesve, të cilët u përpoqën të largoheshin nga policët që i qëllonin me grushte e shkelma.

 

Most Popular