HomeLAJMEFOTO/ Rama me Spiropalin ngushëllojnë familjen Rasha, priten nga babai dhe dhëndri,...

FOTO/ Rama me Spiropalin ngushëllojnë familjen Rasha, priten nga babai dhe dhëndri, kryeministri: Do të vihet drejtësi

TIRANË-Kryeministri Edi Rama ka shkuar për vizitë në familjen e Klodian Rashës të riut që humbi jetën i vrarë nga policia. Rama mbëriti në shtëpinë e të ndjerit në orën 14.45 minuta. Numri një i qeverisë bisedoi me babain e viktimës, Qazim Rasha, ndërsa ministrja për Shtetit, Elisa Spiropali ka takuar të ëmen brenda shtëpisë.

Nuk dihet ende se çfarë është diskutuar mes Ramës dhe babait të viktimës Klodian Rasha, detaje që kryesocialisti pritet ti japë në orën 18:00, kohë kur ka lajmëruar një reagim zytar lidhur me ngjarjen

Most Popular