HomeLAJMELajmi i fundit/ Dorëzohet Sander Lleshaj, pas kërcënimit të kryeministrit jep dorëheqjen...

Lajmi i fundit/ Dorëzohet Sander Lleshaj, pas kërcënimit të kryeministrit jep dorëheqjen ministri i Brendshëm

Pas vrasjes së 25-vjeçarit nga efektivi i ‘Shqiponjave’, kryeministri Rama ka bërë publike dorëheqjen e ministrit te Brendshëm Sandër Lleshaj.
Ditën e djeshme shoqëria civile, ka protestuar para Ministrisë së Brendshme dhe Kryeministrisë, ku i kanë kërkuar kryeministrit dorëheqjen e Sandër Lleshaj.

Most Popular