HomeLAJMESulm ndaj protestuesve paqësorë edhe në sheshin “Skëndërbej”, Tirana zbardhet me gaz...

Sulm ndaj protestuesve paqësorë edhe në sheshin “Skëndërbej”, Tirana zbardhet me gaz helmues

Policia ka vazhduar provokimet dhe më pas sulmin ndaj qytetarëve të cilët ishin duke protestuar në mënyrë paqësore.

Pasi hodhën gaz helmues dhe ujë ndaj protestuesve tek Drejtoaria e Policisë, policët banditë kanë sulmuar me gaz lotësjellës qytetarët edhe në sheshin “Skëndërbej”.

Most Popular