HomeLAJMEBerisha denoncon skandalin: Besniku i partisë dhe klani Rama po vjedhin bitumin...

Berisha denoncon skandalin: Besniku i partisë dhe klani Rama po vjedhin bitumin në Vlorë

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka akuzuar biznesmenin Besnik Sula, se me firmë të Edi Ramës, po vjedh sektorin e bitumit në zonën e Skelës, Vlorë.

Sipas një denoncimi të ardhur në adresë të ish kryeministrit, ‘Besniku i partisë’ dhe Olsi dhe Edi Rama, së bashku me Damian Gjiknurin, kanë lënë pa rroga 25 punonjësit e kësaj rafinerie edhe pse kanë fituar gjyqin.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Vidhet Armo!

Akuzohet Besniku i Partise dhe klani Rama.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Sektori i bitumit ne skele vlore Po vidhet ne mes te dites Dirigjues i kesaj mega vjedhje Edvin , Olsi Rama dhe Besniku i partis 25 punojsit e Armos i lene pa rroga. Me urdher te ish. Ministrit Damian Gjiknuri . Shkuame ne gjykate dhe fituam gjyqet po rroga per ne s’ka. Respekte Dok. Sali Berisha.

Most Popular