HomeLAJMENuk ka dalë kùrrë në publík, ky është babai i binjakëve Veshaj...

Nuk ka dalë kùrrë në publík, ky është babai i binjakëve Veshaj (VIDEO)

Para disa javësh binjakët, Donald dhe Romeo Veshaj, u rikthýen në ekranin e ‘Vizion Plus’ me një spéktakél të ri.

Spéktàkli i tyre mbàn emrin “Binjakët Show” dhe sígurísht ata nuk janë vétëm.

Përkrah binjakëve janë edhe aktorja e humorit, Mariana Kondi, Genard Hajdini, Tiri Gjoci dhe ishte moderatorja Einxhel Shkira, e cila u làrgua disa ditë pas nisjes së emisionit. Kështu, dy çunat janë në kërkim të një veline tashmë.Binjakët' formati i ri i Vizion Plus me Romeo dhe Donald Veshaj, dhe jo vetëm. Zbuloni cilët janë personazhet e tjerë! | IMA - InfoMedia Albania

Emisioni trànsmétohet çdo të dielë në orën 20:30 dhe deri tani ka patur të ftùar shumë interesantë, si Bora Zemani, Soni Malaj, Stresi, Meriton Mjekiqi etj.

Ditën e sotme Donaldi ka ndàrë disa video në Instastory ku shihet Romeo duke u bërë gati para nisjes së emisionit dhe krah tij ndodhet dikush që po e ndihmon.

Dhe jo nuk është ndonjë pjesëtar i stafit, por babai i tyre. Ai shihet duke ndihmuar aktorin në rregullimin e këmishës dhe kòllares dhe duket se e këshillon për diçka.

“I love you, dad. Edhe baba, edhe asístent!” ka shkruar Donaldi krah videove.

Nuk e dimë nëse babai i tyre i ndihmon gjithnjë në emisionin e ri, apo thjesht i ka vízítuar ditën e sotme, megjithatë qàrtàzi ai duket përkràhës i madh i binjakë

Most Popular