HomeLAJMEMomentet kur tërmeti shkund ndërtesën në Kroaci, politikanët largohen të alarmuar nga...

Momentet kur tërmeti shkund ndërtesën në Kroaci, politikanët largohen të alarmuar nga mbledhja (Video)

Tërmeti  me magnitudë 6.3 ballë i shkallës rihter që ndodhi mesditën e sotme në Kroaci ka sjellë kaos e frikë tek qytetarët.

Tërmeti preku tërmetin e Petrinjës, ndërsa u ndje edhe në Itali, Serbi dhe Bosnje-Hercegovinë.

Një nga videot që qarkullon në rrjet është momenti i tërmetit gjatë mbledhjes së qeveris, ndërsa dridhjet fillojnë e Ata largohen nga dhoma.

Most Popular