HomeLAJMEBasha publikon videon: Rama premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps!

Basha publikon videon: Rama premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps!

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një tjetwr video që tregon dështimin e Ramës me shëndetësinë. Në video, Rama premton shëndetësi falas, por pretendimi i tij rrëzohet nga qytetarët.

Postimi i kryetarit Basha

Premtoi shëndetësi falas për të gjithë por gënjeu. Shëndetësia është në kolaps dhe shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama është dështim. Ai duhet të largohet.

Most Popular