HomeLAJMEErion Veliaj kujton 21 Janarin, por 'bombardohet' nga komentet e qytetarve

Erion Veliaj kujton 21 Janarin, por ‘bombardohet’ nga komentet e qytetarve

“Zgjedhjet po afrojnë duhet me u ul pak në gjunjë” , “Ik ore legen del sy per sy e faqe per te lar gojen”, “Bëj një kull aty me që je” janë disa nga komentet që qytetaret ja kanë shprehur në postimin e sapo bërë në Instagram në përkujtim të 21 Janarit nga ana e Kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Duket që populli është lodhur nga propaganda dhe lojrat politike sepse reforma në drejtësi duket shumë larg për të qënë pro popullit.

DISA NGA KOMENTET:

Most Popular