HomeLAJMESi gënjeu Rama për 50 mijë vaksinat Pfizer, Berisha i nxjerr videon:...

Si gënjeu Rama për 50 mijë vaksinat Pfizer, Berisha i nxjerr videon: Nxorri në penxhere Ndrikull Hajninë me…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon me gënjeshtrat e Edi Ramës, i cili deklaroi se, “në mes të janarit do vinin 50 mijë vaksina të Pfizer, dhe do i jepte edhe Kosovës 2500”.

Berisha shkruan në regimin e tij se, Rama gënjeu sepse vetëm gënjen!

Postimi ish-Kryeministrit Berisha

Njoftoi çdo ditë se në mesin e janarit do vinin 50000 vaksinat e Pfizerit. Madje edhe se do ti jepte 2500 Kosovës!! Genjeu, sepse vetëm gënjen!!

Nxorri në penxhere Ndrikull Hajninë me bukvalën e radhës, jemi në dritaren e parë të covax për të marrë vaksinat në fillim të shkurtit!!

Miq, ndiqeni dhe shpërndajeni sipas dëshirës këtë video! sb

Most Popular