HomeLAJMEBerisha publikon mesazhin: Në Vlorë përhapje e madhe e Covid, realiteti fshihet!

Berisha publikon mesazhin: Në Vlorë përhapje e madhe e Covid, realiteti fshihet!

Ne Vlore perhapje e madhe e Covid.

Realiteti fshihet.

Mungon ndihma per te semuret. sb

Doktor si kalove uroj te jesh mir me gjith kte virus qe ka ren dhe me krye virusin edi rama.ju shkruaj nga vlora situata keru eshte shume e rende ,ne shkolla infeksioni arrine ne 60-70 % te nxensve dhe mesueseve po kaq e madhe eshte perhapja ne fshatra ndihma mjeksore mungon kta nuk po marin masa ca behet kshu kemi shtet apo skemi mir ndihma financiare qe spo na japin po te pakten ta mbylli se po na marin pleqte ne qaf. Respekte
//RD//

Most Popular