HomeLAJMEGrida Duma Flet Hapur: Nëse Kryeministri Rama Më Merr Në Telefon Do...

Grida Duma Flet Hapur: Nëse Kryeministri Rama Më Merr Në Telefon Do Ta…

Në një intervistë për moderatoren, Sidorela Gjoni ishte e ftuar demokratja Grida Duma.
Gjatë bisedës në makinë, gazetarja e pyet se çfarë këshille do t’i jepte kryeministrit Rama nëse ai do ta telefonte.
“Rama nuk e ka numrin tim (qesh…) Këshillat e duhura nuk i jepen njerëzve të gabuar siç është Rama, kështu që nuk e harxhoj kohën me kryeministrin. Nëse Rama do e gjente numrin tim dhe do më telefononte, nuk do t’ia hapja fare”, tha Duma.

Most Popular