HomeLAJMEShpërthen Erion Braçe dhe plas skandalin për Berishën:“Ministra b*thëlëpirës, në pritje për...

Shpërthen Erion Braçe dhe plas skandalin për Berishën:“Ministra b*thëlëpirës, në pritje për t’u rikthyer me Saliun dhe Lylin”!

Zv.kryeministri Erion Braçe teksa ka shpërndarë investigimin më të fundit të publikuar për familjen Berisha, ngre alarmin se nuk po përpiqet të fitojë Lulzim Basha, por Sali Berisha.

Postimi i plotë:

SERIA E DYTE E “GRABITQARI”:

GABITJA E KLUBIT #PARTIZANI,

AKTI I PASTER DHE ME ULERITES I:

FAKTIT SE ME SALI BERISHEN E LULZIM BASHEN FITON VEC SALI BERISHA

LYLZIM BASHA, FAMILJET E TYRE;

KURRE SHQIPERIA!;

FAKTIT SE ME SALI BERISHEN DHE LYLZIM BASHEN CDO SEGMENT I SHTETIT, QEVERISJES, ME FIRME E VULE, DHUNE E KERCENIM, DETYROHET TE GRABISE NE FAVOR TE SALI BERISHES E LYLZIM BASHES!;

FAKTIT SE ME SALI BERISHEN E LYLZIM BASHEN NUK KE NDER, DINJITET, QETESI PROFESIONALE E LIGJORE, NUK JETON DOT NDERSHEM!

E njoh gjeneral Qiriazin dhe i heq kapelen sot per nderin, dinjitetin dhe mosnenshteimin ndaj grabitjes se klubit Partizani.

I njoh te gjithe ne rradhen vertikale te funksionareve politike-ministra e bythelepires te FAMILJES, sot parimore te medhenj e ne liste pritjeje per tu rikthyer per te grabitur me Saliun e Lylin perseri e perseri, kapur edhe ndonje gje per vete!

VO: nje pyetje kam: ky presidenti i FSHF dhe anetar i komitetit egzekutiv te UEFA, si ka mundesi qe nuk ka folur kurre e nuk flet as tani per kete grabitje shteterore te nje klubi futbolli?

 

 

Most Popular