HomeLAJMENjë seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen?!!

Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen?!!

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit.

Ndërkohë ai është shprehur se puthja me Anën i ka pëlqyer më shumë

“Me Anën kam kaluar më shumë kohë. Por shyqyr që erdhi Sara në program dhe mu kthye shkëlqimi. Por puthja më e mirë ka qenë me Anën. Kam pasur shumë kohë me Anën.”

Most Popular