HomeLAJMEMendjen Tek Shqipëria/ Rama Shfaqet Me Telefon Në Vesh: "Alo? Çfarë Ka…

Mendjen Tek Shqipëria/ Rama Shfaqet Me Telefon Në Vesh: “Alo? Çfarë Ka…

Kryeministri Edi Rama ka dërguar një ‘mesazh të koduar’ nga Brukseli, disa orë pasi Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi firmosën një marrëveshje “pazari”.
Me telefon në vesh dhe i ulur në një parvaz, Rama ka publikuar foton nga Brukseli, krah të cilës shkruan: “Alo? Ça ka naj gjo anej nga Shqipëria… “
Shqiptarët do të votojnë më 25 prill, kurse “banda” Saliu – Meta kërkojnë ta marrin peng vendin.

Most Popular