HomeLAJMEJa dy bukuroshet që do bëhen pjesë e “Big Brother VIP” sonte...

Ja dy bukuroshet që do bëhen pjesë e “Big Brother VIP” sonte…

14 personazhe të njohur të ekranit u bënë fillimisht pjesë e këtij edicioni të “Big Brother VIP”. I pari që u eliminua nga publiku ishte Elhaid Cufi, i cili nuk pati fatin që në letrën e tij të kishte të shkruar “vajtje-ardhje” që të rikthehej brenda në shtëpi.

Javën e kaluar u eliminua Ardit Çuni, por fati ishte me të dhe u rikthye sërish brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ditën e sotme do ju zbulojmë se dy vajzat e njohura të ekranit që do bëhen pjesë e reality show-t më të ndjekur, janë Beatrix Ramosaj dhe Sarah Bersiha. Dy bukuroshet pritet tu bashkohen VIP-ave të tjerë në shtëpinë më të famshme të momentit.

 

 

Most Popular

Recent Comments