HomeLAJMELAJM I FUNDIT/ Nis raundi i dytë i bisedimeve Rusi-Ukrainë në Bjellorusi

LAJM I FUNDIT/ Nis raundi i dytë i bisedimeve Rusi-Ukrainë në Bjellorusi

Ka nisur raundi i dytë i bisedimeve mes delegacionit rus dhe atij ukrainas në kufirin me Bjellorusinë.

 

Most Popular