HomeLAJMEDyshohet se u qëlluan me sende të forta, kush janë nuse e...

Dyshohet se u qëlluan me sende të forta, kush janë nuse e vjehrrë që u gjendën të vrara në banesën e tyre në Devoll (EMRAT)

Një krim i rëndë ka tronditur Devollin këtë të shtunë, ku dy shtetase janë gjetur të vrara në banesën e tyre.

Sipas detajeve të para viktimat ishin nuse dhe vjehrrë dhe jetonin te dyja se ishin te veja.

Mësohet se ato janë Bukurie Bami (vjehrra) dhe Fatmira Bami.

Most Popular