HomeLAJMEE rëndë në Devoll/ Gjenden të vdekura nuse dhe vjehrrë, ja dyshimet...

E rëndë në Devoll/ Gjenden të vdekura nuse dhe vjehrrë, ja dyshimet e policisë

Ditën e sotme u raportua një ngjarje e rëndë në Devoll ku Bukurie Bami (vjehrra) dhe Fatmira Bami u gjetën pajetë në banesën e tyre.

Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije se është arrestuar autori i cili ka shkaktuar ngjarjen e rëndë.

Autori ka goditur viktimat me sende të forta, pasi ka tentuar të grabisë banesën dhe ka hasur në rezistencë.

 

Most Popular