HomeLAJME"Putin u filmua duke bërë s*ks me djem"/ Çfarë tha ish-spiuni rus...

“Putin u filmua duke bërë s*ks me djem”/ Çfarë tha ish-spiuni rus para se të vritej në Londër

Ish-spiuni rus Alexander Litvinenko, i cili u vra nga helmimi me polonium-210 në Londër, pretendoi se presidenti Vladimir Putin ishte filmuar duke bërë seks me djem në banesën e tij në Moskë.

Dhe dyshohet se ka ndodhur gjatë ditëve të tij të rinisë kur ishte student.

Pak para se Litvinenko të vdiste, në nëntor 2006, ai shkroi një postim në internet, i cili u regjistrua në hetimin e Sir Robert Owen për vrasjen e tij.

Në postim, ai gjithashtu pretendoi se Putin ishte një “pedofil” dhe se videot e tij “duke bërë seks me disa djem të mitur” ekzistonin.

Pavarësisht se e akuzoi Putinin për shkatërrimin e videos, regjistrimi dyshohet se u bë në të njëjtin apartament ku një politikan tjetër kryente orgji – që më vonë u pretendua se ishte gjenerali Yuri Skuratov.

Most Popular