HomeLAJMELAJM I FUNDIT/ Militantja e PD godet me shpullë Ervin Salianjin

LAJM I FUNDIT/ Militantja e PD godet me shpullë Ervin Salianjin

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është goditur sot me shpullë nga një militante e PD-së!

Ervin Salianji është një nga zërat kritik ndaj Lulzim Bashës dhe ka kërkuar dorëheqjen e tij.

Ndërkohë që sot gjatë mbledhjes së Grupit të Partisë Demokratike, Salianji mësohet se është goditur nga militantja e PD.

Nuk dihet ende si ka ndodhur ngjarja, por burime të gazetarit të Panorama.al, Mariglen Kume konfirmuan lajmin.

Burime bëjnë me dije se kryetari I PD-së, Lulzim Basha ka ndërhyrë për t’i ndarë.

//Burimi: Panorama// 

Most Popular