HomeLAJMEDetaji/ U puthën publikisht në buzë pas 3 muajve lidhje, Fifi shtatzënë...

Detaji/ U puthën publikisht në buzë pas 3 muajve lidhje, Fifi shtatzënë me Adisin?

Fifi dhe Adisi janë dyshja më e komentuar kohët e fundit në mediat rozë. Pas puthjes së tyre publike të dhënë në një prej koncerteve të Fifit në Durrës, çifti është parë shumë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kujjjdesi I Adisit ndaj kënëgëtares nuk ka amunguuuar asnjëherë, teksa e ka shoqëruar në çdo concert apo dalje të saj publike. Mirëpo në një story të publikuar nga Fifi dhe Adisi në Instagramet e tyre, duket se Fifi është shtatzënë dhe se Adisi do të bëjë së shpejti dajlin e tij që ka me Adrola Dushin me një motër ose vëlla. Detaji që lind dyshime të mëdha është sepse në story në etiketime, dyshja I drejtohen njëri tjetrit me mami dhe babi, ndërsa Adisi I ka vendosur duart e tij në barkunn e Fifit.

 

Most Popular