HomeLAJMELAJM I FUNDIT/ Arrestohet për trafik droge këngëtarja Elsa Lila

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet për trafik droge këngëtarja Elsa Lila

Arrestohet për trafik droge këngëtarja Elsa Lila. Lajmi është bërë i ditur nga mediat italiane. La Republica shkruan se 13 persona janë arrestuar, italianë e shqiptarë, mes tyre dhe këngëtarja shqiptare, Elsa Lila.

“Mes të arrestuarve është dhe një këngëtar shumë e njohur në vendlindjen e saj dhe boksieri Petrit Bardhi, tashmë i përfshirë në një tjetër operacion”, shkruan La Republica.

Operacioni i antidrogës, u zhvillua sot në jug të Romës, ndërsa u lëshuan urdhër-arreste për 13 persona, të cilët akuzohen për trafik droge.

Most Popular