HomeLAJME“Nuk e duam miellin e serbit”, fermerët të vendosur për të qëndruar...

“Nuk e duam miellin e serbit”, fermerët të vendosur për të qëndruar në shesh

Gjatë protestës së ditën së sotme përballë Kryeministrisë, kreu i Shoqatës për Mbrojtjen e Konsumatorit dhe Prodhuesit, Ervin Resuli deklaroi se fermerët kanë për të qëndruar në sheshin e protestës.

Most Popular