HomeLAJMEDorëheqja e Bashës, reagon Berisha/ Ja çfarë thotë për Bashën...

Dorëheqja e Bashës, reagon Berisha/ Ja çfarë thotë për Bashën…

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar pas dorëheqjes së Lulzim Bashës nga kreu i PD.

Sali Berisha: Bashkimi i demokrateve mbi bazen e kontributeve te tyre eshte perparesia e PD!
Te dashur miq, rikthimi tek vota e lire e çdo demokrati dhe njohja e kontributeve te gjithesecilit eshte rruga e vetme qe sjell bashkimin dhe me pas fitoren e PD.
Ftoj demokratet dhe demokratët kudo qe jane te punojme se bashku per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur. Rrofte Partia Demokratike!

Most Popular