HomeLAJMEA iu përgjigj përmes kësaj video Bora Zemani – Donaldit?

A iu përgjigj përmes kësaj video Bora Zemani – Donaldit?

A iu përgjigj përmes kësaj video Bora Zemani – Donaldit?

Moderatoja shqiptare, Bora Zemani ka qenë në krye të mediave rozë dhe rrjeteve sociale përgjatë këtyre muajve të fundit, për shkak të raportit me ish të dashurin, Donald Veshaj.

Ndonëse, nuk ishte pjesë e “Big Brother Albania VIP” por emri i saj është përfolur vazhdimisht pas puthjes që shkëmbeu me Donaldin dhe lidhjes së këtij të fundit me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj.

A iu përgjigj përmes kësaj video Bora Zemani – Donaldit?

Moderatoja shqiptare, Bora Zemani ka qenë në krye të mediave rozë dhe rrjeteve sociale përgjatë këtyre muajve të fundit, për shkak të raportit me ish të dashurin, Donald Veshaj.

Ndonëse, nuk ishte pjesë e “Big Brother Albania VIP” por emri i saj është përfolur vazhdimisht pas puthjes që shkëmbeu me Donaldin dhe lidhjes së këtij të fundit me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj.

Të shtunën, Donaldi publikoi një këngë me titull “Nuk je”, duke iu referuar tekstit duket se është një dedikim për moderatoren. Teksa, në videoklip përfshihej edhe numri 5 (numër ky i datës së përvjetorit të tyre).

Mirëpo, duket se Bora ka vendosur t’i përgjigjet Donaldit në mënyrë indirekte. Ajo ka publikuar një video në Instastory, teksa shihet duke dëgjuar një këngë të Loredanës dhe Don Xhonit, ndërsa në tekst thuhet: “Veç kallzom kush po t’dëmton, kallzom kush po t’provokon”.

Shiko videon TE LINKO

https://streamable.com/3jw44f

Most Popular