HomeLAJMESonte përballja Spanjë-Shqipëri, bastet na…’masakrojnë’

Sonte përballja Spanjë-Shqipëri, bastet na…’masakrojnë’

Këtë të shtunë Shqipëria dhe Spanja luajnë për herë të tetë në historinë e dy kombëtareve.

Përballja e sotme është e para përballje miqësore mes tyre.

Kompanitë e huaja të basteve i lënë të pashpresë kuqezinjtë e trajnerit Edi Reja.

Fitorja e Spanjës kuotohet me 1.15, ndërsa barazimi ka koeficientin 7.5. Fitorja e Shqipërisë në këtë miqësore që luhet në Barcelonë e ka koeficientin 17, por kjo nuk do të thotë se surprizat mund të mungojnë.

Most Popular