HomeLAJMEArrestimet e SPAK! Këlliçi: Prangat duhet të tunden mbi Agaçin, Veliajn dhe...

Arrestimet e SPAK! Këlliçi: Prangat duhet të tunden mbi Agaçin, Veliajn dhe Ramën

Deputeti i PD Belind Këlliçi: Në asnjë moment qytetarët s’duhet të harrojnë se Alqi Bllako e Lefter Koka janë vetëm pikënisja e aferës së inceneratorëve. Nëse sot drejtësia do t’i shkojë deri në fund pa asnjë mëdyshje prangat duhet të tunden mbi Engjell Agaçin, Arben Ahmetajn, Erion Veliajn e kryeinskenuesin, regjisorin e urdhëruesin e kësaj afere Edi Rama.

//Burimi DOSJA.AL//

Most Popular