HomeLAJMEDhuna në familje edhe ndaj burrave në Lushnje/ Arrestohet në flagrancë gruaja...

Dhuna në familje edhe ndaj burrave në Lushnje/ Arrestohet në flagrancë gruaja që dhunonte bashkëshortin

Policia e Lushnjes ka arrestuar një 54-vjeçare në flagrancë pasi u kap duke rrahur bashkëshortin e saj. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ferras, Divjakë, ku sipas policisë gruaja kanosi dhe rrahu bashkëshortin e saj.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasen E. Z. (L)., 54 vjeçe, banuese në Ferras, Divjakë, pasi ka kanosur për jetën dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj.

Most Popular