HomeLAJMEPas dedikimit për Borën, fansat dyshojnë se kënga e re e Donaldit...

Pas dedikimit për Borën, fansat dyshojnë se kënga e re e Donaldit është për Beatrix (VIDEO që vërteton aludimet)

Aktori Donald Veshaj, së fundmi ka lajmëruar se do të publikojë një këngë të re, fansat kanë aloduar se kënga do jetë dedikim për këngëtaren Beatrix Ramosaj. Një nga frazat që Donaldi ka përdorur në këngë është “ti nuk je normale, anormale”. Dyshimi se mund të jetë për Trixën vjen pasi Donaldi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, i thoshte shpesh “anormale”. Por, se a do t’i dedikohet kënga Trixës mbetet të shihet.

Donaldi dhe Trixa, u lidhën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, por pas përfundimit të programit marrëdhënia e tyre mori fund.

Most Popular