HomeLAJMEJu prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format bombastike trupore...

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format bombastike trupore (FOTO)

Melissa ose e njohur ndryshe me emrin Melimtx, është një nga vajzat shqiptare me më shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe që ka tërhequr vëmendjen e medieve të huaja.

Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni imazhe mjaft seksi dhe provokuese, të cilat menjëherë marrin mijëra pëlqime dhe komentohen shumë.

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format

Melisa është një 20-vjeçare, e cila e ka filluar karrierën si modele duke postuar fotografi në rrjetet e saj sociale dhe me kalimin e kohës arriti që të bëjë 3 milionë ndjekës në “Instagram”. E reja gjithashtu ka mbi 700 mijë ndjekës në “TikTok”.

Falë këtyre postimeve seksi në rrjetet sociale, 20-vjeçarja tashmë ka një pasuri prej 750 mijë dollarë, ku burimi kryesor i të ardhurave janë sponsorizimet.

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format

Ju prezantojmë me 20-vjeçaren shqiptare që u pasurua nga format

Most Popular