HomeLAJMEGeorgina Rodriguez, “rrogë” përrallore, ja shifra marramendëse që CR7 i kalon çdo...

Georgina Rodriguez, “rrogë” përrallore, ja shifra marramendëse që CR7 i kalon çdo muaj

Shtatzënia po mbaron dhe duhet shumë pak, që Georgina Rodriguez të sjellë në jetë binjakët e saj, që ka nga lidhja me Cristiano Ronaldon. Modelja është në pritje të një djali dhe një vajzë, duke zgjeruar kështu familjen tashmë të madhe të CR7.

E veshur gjithmonë me shumë stil dhe e mësuar me një jetë ekstra luksoze, Rodriguez, e cila është një personazh i famshëm në Spanjë, merr një “rrogë” të majme dhe shumë të endërruar nga futbollisti, për menaxhimin e fëmijëve të saj, një shifër që arrin rreth 100 mijë euro në muaj, transmeton BalkanWeb.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sipas revistës El National, e cila prej muajsh bën llogaritë e familjes së Ronaldos, shuma bujare që modelja disponon çdo muaj nga 50 deri në 100 mijë euro në bazë të shpenzimeve personale dhe të fëmijëve. Tani që familja po zgjerohet sërish, çeku do të rritet më shumë. Por Georgina Rodriguez nuk është vetëm e dashura e Ronaldos.

Ajo përsërit herë pas here se atë që ka në bankë e ka fituar. Në fund të fundit, postimet e saj me influencë vlerësohen me mijëra euro, intervistat janë gjithmonë shumë të paguara, marka e saj nuk paguan pak, gjithashtu ajo fiton shumë edhe nga serialet dhe projektet reklamuese.

“Kam punuar shumë dhe kam sakrifikuar një jetë dhe universi më shpërbleu me gjënë më të madhe, një familje të bukur”, tha Georgina gjatë një interviste. Ajo ishte shitëse kur në butikun e saj takoi kampionin e futbollit që i ka ndryshuar jetën. “Tani që kam shumë para, të ndihmoj të tjerët është ajo që më kënaq më shumë. Gjithashtu e di se çfarë do të thotë të kesh një rrogë dhe mezi të kalosh muajin. Kam shumë ndjeshmëri me njerëzit për shkak të modestisë sime. origjinën”, tha ajo.

Most Popular