HomeLAJMEVIDEO-‘Ndjesë për diellin’/ Gafa e Muzhaqit, Veliaj e ‘mbulon’: Ishte përvëlues…

VIDEO-‘Ndjesë për diellin’/ Gafa e Muzhaqit, Veliaj e ‘mbulon’: Ishte përvëlues…

Kryebashkiaku Erion Veliaj e kapi shpejt gafën e Bora Muzhaqit e cila u bë virale në rrjet. Në fund të forumit, Veliaj u tha të pranishmëve se rrezatimin solar sot e kanë falas, e se nuk kanë asnjë detyrim as ai dhe as ministrja. Po ashtu ai shtoi se kishin menduar se moti do të ishte freskt pranveror mirëpo rezultoi se dielli ishte përvëlues.

‘Mos u shqetësoni, rrezatimin solar e keni falas. nuk keni asnjë detyrim për mua ose nga Bora,ju falenderoj për durimin se dielli ishte përvëlues, menduam se do ishte fresk pranveror.’- thotë Veliaj.

Most Popular