HomeLAJMEVIDEO- Ish-deputeti e Ndroqi non-grata, Berisha: Pyesni Aqif Rakipin

VIDEO- Ish-deputeti e Ndroqi non-grata, Berisha: Pyesni Aqif Rakipin

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka preferuar të bëjë asnjë koment në lidhje me shpalljen non-grata të ish-deputetit Aqif Rakipi dhe Ylli Ndroqit. Teksa futej në Kuvend, Berisha u pyet nga mediat, por sugjeroi se ai që duhej marrë në pyetje ishte vetë Rakipi. Ndërsa emrin e Ndroqit nuk e përmendi.

“Shkoni dhe pyesni Aqif Rakipin, komenti im është shkoni dhe pyesni Aqif Rakipin,”- tha Berisha ndër të tjera.

Most Popular