HomeLAJMELAJM I FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe zonat përret

LAJM I FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe zonat përret

Një tërmet i fortë ka goditur Ballkanin mbrëmjen e sotme.

 

Lëkundjet e Tërmetit janë ndier në Shqipëri, Kroaci, Bosnjë Hercegovinë, Mal të Zi dhe Kosovë.Forca e tërmetit ka qenë 5.9 ballë dhe me epiqendër në Bosnje.

Most Popular