HomeLAJMETragjike/ Tërmeti në Bosnje i merr jetën 28-vjeçares, plagosen rëndë prindërit

Tragjike/ Tërmeti në Bosnje i merr jetën 28-vjeçares, plagosen rëndë prindërit

Eshte shenuar edhe viktima e pare nga termeti ne Bosnje Hercegovine. Mediat boshnjake bejne me dije se nje 28-vjecare E. S ka nderruar jete.

Ajo u soll ne spital me plage te renda dhe pavarësisht përpjekjeve të mjekut dhe reanimacionit të gjatë, humbi jeten.

Nderkohe kane mbetur te plagosur edhe prinderit e saj pasi  një gur i madh ka rënë në shtëpinë e tyre në lagjen Kukavac.

 

 

Most Popular