HomeLAJMEKënga pas sherrit me Noizyn/ Megi Pojani ka një kërkesë për Cllevion,...

Kënga pas sherrit me Noizyn/ Megi Pojani ka një kërkesë për Cllevion, pasi e përmendi në tekst

Të gjithë e kujtojmë sherrin e tij me Noizy-un, që përfundoi me dhunë dhe shoqërimin e tij. Por ndonëse i izoluar, jashtë Cllevio ka fituar edhe disa fansa të rinj. Kjo pasi është publikuar kënga e tij e fundit, e quajtur “Paridi”.

Në tekst reperi përmend edhe dy motrat Pojani. Duket se vajzave i ka pëlqyer dedikimi, madje aq sa Megi ka bërë një video ku kërkon edhe lirimin e tij nga burgu. Teksa këndon:

“Dy gjujtse nga Londra si motrat Pojani”, Megi kërkon lirinë për Cllevion. Disa personazhe të njohur janë radhitur tashmë në krah të Noizyt, apo të Cllevios. Të shumtë janë ata që kanë kërkuar lirimin e tij nga qelia, duke ofruar ta ndihmojnë. Nga ana tjetër disa ish-miq të Cllevios e kanë gjykuar dhe publikisht për konfliktin me Noizyn.

Most Popular