HomeLAJME“E kishte planifikuar që më parë”/ Habit 16-vjeçari, shkon në mbrëmjen e...

“E kishte planifikuar që më parë”/ Habit 16-vjeçari, shkon në mbrëmjen e maturës i veshur me fund

Një 16-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa ka shkuar në mbrëmjen e maturës i veshur me një fund të gjatë.

Korben Green kishte zgjedhur të vishte një kostum të kuq në pjesën e sipërme të trupit, të cilin e kishte plotësuar me një fund të gjatë.

Nëna e tij zbuloi se djali e kishte planifikuar këtë veshje që kur ishte 12 vjeç dhe i kishte kërkuar lejë nëse mund ta vishte.  Fotot e tij bënë xhiron e rrjetit, ndërsa komplimentet që mori ishin të shumta.

“E kishte planifikuar që më parë”/ Habit

Most Popular