HomeSPORT“CR7 tek Atletico? Kemi sulmues nga Brazili, Argjentina e Franca”, kapiteni i...

“CR7 tek Atletico? Kemi sulmues nga Brazili, Argjentina e Franca”, kapiteni i “mbyll derën”

Nuk e di kush e shpiku këtë histori, por është praktikisht e pamundur që ai të vijë këtu. Thashethemet janë thashetheme dhe duhet të mbeten të tilla“, deklaroi presidenti i Atleticos për mediet portugeze. Në këtë çështje është përfshirë edhe kapiteni Koke, i cili është përballuar shumë herë me portugezin si kundërshtar në duelet ndaj “Los Blancos”.

Në dhomat tona të zhveshjes nuk flitet për Ronaldon. Shokët e mi të ekipit janë lojtarë të mëdhenj, ne kemi sulmues nga Argjentina, Brazili, por edhe nga Portugalia, Franca dhe Spanja. Lojtarë të mëdhenj që mund të bëjnë gjëra të mëdha. Unë u besoj atyre, jemi të kompletuar në sulm“, theksoi mesfushori 30-vjeçar.

Most Popular