HomeLifestyleCili është personi më i bukur për Arbana Osmanin?!

Cili është personi më i bukur për Arbana Osmanin?!

Arbana Osmani është aktive thuajse çdo ditë në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj foto apo video nga përditshmëria e saj.

- Advertisement -

Ditën e sotme ajo ka hedhur një foto të mikes së saj Xhemi Shehu me mbishkrimin “A mund të jetë njeriu kaq i bukur”.

Nuk është hera e parë që vajzat shprehin miqësinë e ngushtë që kanë me dedikime kaq të ëmbla.

- Advertisement -

 

Më të lexuarat