HomeLifestyleHailey Bieber në një lidhje me një miliarder pas krahëve të Justin?/...

Hailey Bieber në një lidhje me një miliarder pas krahëve të Justin?/ Modelja i përgjigjet akuzave

Modeles së njohur Hailey Bieber duket se i ka ardhur në majë të hundës me spekulimet dhe lajmet e rreme rreth marrëdhënies së saj dhe Justin Bieber. Supermodelja 27-vjeçare u përfol nga një artikull se po lidhej me një miliarder pas shpinës së Bieber. Bieber iu përgjigj asaj dhe pretendimeve të tjera në një story në Instagram ku deklaroi se çdo thashethem ishte i gabuar.

- Advertisement -

“Sa për informacionin tuaj, historitë dhe artikujt e vazhdueshëm që shoh në TikTok janë 100% të gabuara. Janë të pabaza dhe tepër deluzionale”, tha ajo.

“Kështu që, mund të jetë argëtuese të ushqehesh me këto histori, por dijeni se ato janë gjithmonë false xx, më falni që jua thashë të vërtetën,” përfundoi ajo.

Më të lexuarat