LAJME

ARGETIM

“An idol like Cristiano Ronaldo”! Meet the Model from America who dedicates a song to cr7

Cristiano Ronaldo is in the center of attention today because of his fifth participation in the World Cup. He is also the player sought...

Barcaleta-‘Kafshet e pyllit’

Ishin kafshet e pyllit dhe kishin ndertuar nje banjo me muzike nga brenda. U fut luani brenda dhe mbasi maroi pune doli dhe i tha...

Barcaleta- ‘Operacioni’

SPORT

TEKNOLOGJI

NA NDIQNI NE :

1,003FansLike
116,000FollowersFollow
10,000FollowersFollow
2,458FollowersFollow
4,230SubscribersSubscribe

KRYESORE

ME TE FUNDIT

KURIOZITETE

Nëse ripërdorni vajin për skuqje, rrezikoheni nga këto sëmundje

Ju ka ndodhur të përdorni të njëjtin vaj më shumë se njëherë kur gatuani? Nëse po, kjo është një praktikë aspak e shëndetshme, megjithëse...

Burri nga Gjermania gjen 150 mijë euro në dollapët e kuzhinës që i bleu në eBay

Thomas Heller nga Bitterfield në Gjermani, kishte blerë disa dollapë të përdorur në eBay, dhe mbeti i shokuar kur zbuloi se brenda tyre ishin...

Çfarë shkruan në fjalimin e Mbretëresha Elibatheth II-të në rast të Luftës së Tretë Botërore?

Mbretëresha Elizabeth II ka një numër të madh fjalimesh të përgatitura për ngjarje të mëdha, ku përfshihet edhe ajo që do të mbajë nëse...

Qeshpalimit.al Instagram Account

Q - What is Instagram Bio of Qeshpalimit.al? A - 🔹️Faqe humori 'JOBANALE' 🇦🇱 🔸️ 🔹️Support #vukman 🔸️ 🔹️Fotot krijim i joni, bazuar te (Sarcasm)...

Historia e pazakontë e Erjanit nga Tirana, mban në bahçe 100 breshka por nuk ka ndërmend të ndalet: Së shpejti 500 (FOTO)

Erjani nga Tirana është një person që merret me guida turistike. Në muajin gusht, një amerikan i quajtur David vizitoi Shqipërinë nën shoqërinë e...

HALLET E POPULLIT

“Tmerri tani quhet One Albania!”, kompania celulare zhgënjen klientët, probleme dhe fatura 20-ditore, shpërthejnë akuzat: Zhvatje, po na shkelen të drejtat

Kompania One Albania duket se po shkel hapur kontratat dhe po abuzon me konsumatorët shqiptarë. Ndonëse qytetarët që janë abonentë të kësaj kompanie bëjnë...

Shqipëria dhe Kosova, më të varfrat në Europë edhe në 2023, sipas FMN-së, do mbeten njëlloj të paktën deri në 2028

Shqipëria dhe Kosova janë renditur sërish nga Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) si shtetet më të varfra të Europës në vitin 2023, bazuar në të...

Alarm për klientët e ‘Credins Bank’/ Iranianët hakerojnë të dhënat e bankës shqiptare

Hakerat iranianë kanë hakëruar të dhënat e klientëve të bankës "Credins". QPL Media zotëron videot e publikuara nga hakerat të cilët tregojnë përmes lëvizjeve...

“Njerëzit do vuajnë për bukë”/ Sistemi ushqimor, në krizë!

Mungesa e drithit vë në rrezik me dhjetëra miliona njerëz në botë. Lufta, moti ekstrem dhe kontrollet e eksportit po kontribuojnë në këtë gjendje,...

Nga 1 qershori Shqipëria pa qese plastike/ Nga gjoba te hqja e liçencës, ja çfarë rrezikojnë ata që i përdorin

Nga dita e nesërme, më 1 qershor, do të ndalohet përdorimi i qeseve plastike në territorin e Republikës së Shqipërisë. Projektligji për ndalimin e qeseve...

MEME OF THE DAY